Montaż rolet

Decydując się na zakup rolet, warto także skorzystać z usługi profesjonalnej instalacji urządzenia w domu. Fabrollo oferuje fachowy montaż rolet i żaluzji wszystkim Klientom na terenie Szczecina i okolic. Jest to wygodne rozwiązanie, które oszczędza Twój czas, daje pewność, że wszystko będzie działać zgodnie ze swoim przeznaczeniem i gwarantuje bezproblemowe użytkowanie. Niezależnie od tego, czy planujesz montaż rolet zewnętrznych, czy wewnętrznych, zajmiemy się wszystkim. Zakup rolet to inwestycja na lata, dlatego warto skorzystać z oferty profesjonalnej instalacji rolet, która jest szybka i tania, a jednocześnie daje spokój i pewność długiego i sprawnego działania urządzenia.

Zaufaj profesjonalistom

Każda roleta czy inna okienna osłona powinna być dopasowana do stylu i wystroju mieszkania. Mechanizm urządzenia musi być zręcznie ukryty, tak aby nie rzucał się w oczy, a przyozdobione roletą okno prezentowało się estetycznie i elegancko. Wszystkie nasze produkty są wyposażone w nowoczesne i funkcjonalne systemy, które zapewniają płynne i ciche opuszczanie i podnoszenie zasłon.

Nawet bardzo szczegółowa instrukcja montażu rolet czy żaluzji nie zawsze musi być wystarczającą pomocą przy samodzielnej instalacji produktu. Każde okno i przestrzeń wokół niego są inne. Wiele problemów może nastarczyć szczególnie roleta niestandardowych wymiarów, wykonana na zamówienie. W takim przypadku najlepszym rozwiązaniem jest skorzystanie z usług profesjonalnego i doświadczonego montera. Nasza firma zapewnia kompleksowe usługi, od doradztwa i dopasowania odpowiednich do wystroju i stylu wnętrza rolet, poprzez wykonanie produktu, aż po jego montaż na miejscu.

Instalacja wewnątrz oraz na zewnątrz

Świadczymy fachową usługę montażu każdego oferowanego przez nas produktu. Instalacje rolet zewnętrznych wymagają najwięcej uwagi z racji na ich ciężar oraz solidną i dużą konstrukcję. Ich montaż wymaga specjalnych narzędzi, którymi nie każdy musi dysponować. By urządzenie służyło przez wiele lat, należy je mocno i trwale zamontować. Dodatkowym problemem jest odpowiednie wkomponowanie rolety w fasadę domu tak, aby nie naruszyć i uszkodzić ścian. Montaż rolet wewnętrznych jest nieco prostszy, jednak mimo wszystko trzeba uważać, by nie zniszczyć ram i okalających okno ścian. Wszystkie te kwestie są dobrze znane naszym pracownikom, którzy wiedzą jak sobie z nimi radzić. Doświadczenie i odpowiednie techniki pozwalają szybko i bezproblemowo zamontować rolety w każdej sytuacji.

Montaż rolet na terenie Szczecina i okolic

Naszą ofertę tanich, funkcjonalnych i stylowych osłon na okna, a także profesjonalny montaż rolet i żaluzji kierujemy do wszystkich mieszkańców Szczecina i okolic. Kompleksowo obsługiwane przez Fabrollo regiony to: Prawobrzeże, Dąbie, Zdroje, Gumieńce, Bezrzecze, Warszewo, Golęcin, Pogodno, Żydowce, Pyrzyce, Gryfino, Stargard, Mierzyn, Dołuje, Dobra Szczecińska, Police, Wołczkowo, Goleniów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i kontaktu.