Żaluzje

drewniane
Szczecin

Żaluzje drewniane – Fabrollo Szczecin

Naturalne piękno drewna wykorzystane do ochrony przed nadmiernym nasłonecznieniem, tworzą wyjątkową ozdobę każdego wnętrza. Dostępne są różne szerokości lameli: 25 mm, 50 mm oraz 70 mm. Duża gama kolorów pozwala na wpasowanie się w niemal każde pomieszczenie.

Drewniane żaluzje nadają każdemu pomieszczeniu unikatowego charakteru i sprawiają, że bez względu na jego wystrój i sposób urządzenia, wnętrze stanie się jeszcze bardziej przytulne i ciepłe. Na terenie Szczecina i okolic znaleźć można coraz więcej budynków wyposażonych w żaluzje drewniane z naszej oferty. Bogata oferta naszych żaluzji z drewna pozwoli dopasować wymiary, kolorystykę i wygląd żaluzji do preferencji najbardziej wymagających klientów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą i do kontaktu z naszymi konsultantami.

Żaluzje drewniane Szczecin

Z myślą o wymagających Klientach przygotowaliśmy szeroki wybór żaluzji drewnianych. Są one wykonane z wysokiej jakości lamelek, które dostępne są w szerokościach od 25 do 70 mm. Oferujemy rolety w modnych wybarwieniach dopasowanych do wystroju pomieszczenia. Instalowane są do okien bez konieczności instalowania bocznej osłony. Ich mechanizm zależy od wielkości, jaką ma żaluzja drewniana. Montowane są proste systemy łańcuszkowe lub automatycznie sterowane. Są one łatwe w obsłudze i czyszczeniu.

Oprócz tego charakteryzują się doskonałą odpornością na działanie promieniowania UV. Pokrywamy je wysokiej jakości bejcą i lakierem zabezpieczającym drewno przed odbarwieniami. Nasze produkty świetnie nadają się zarówno do wnętrz biurowych, jak i mieszkalnych. Są całkowicie bezpieczne i mogą być używane w sypialni oraz pokoju dziecięcym. Pięknie dekorują powierzchnie okienne oraz chronią przed promieniami słonecznymi. Idealnie sprawdzają się w mieszkaniach na niskim parterze, których okna wychodzą na ulicę. Z pomocą rolet domownicy mogą zadbać o swoją intymność.