Plisy Szczecin

Plisy okienne – rolety plisowane

Plisy zyskują coraz większą popularność poprzez swoją prostotę obsługi, oraz bezawaryjność. Produkt ten, dzięki bardzo bogatej kolekcji tkanin, możemy dopasować kolorystycznie niemal do każdego pomieszczenia.

W naszej ofercie posiadamy wiele modeli plis okiennych, co sprawia że jesteśmy w stanie zamontować go na prawie każdym oknie na różne sposoby (bezinwazyjnie lub na kątownikach, na oknach o nietypowych kształtach, oknach połaciowych). Wybierając jeden z wielu modeli plis okiennych (rolet plisowanych), dostępnych w ofercie naszej firmy, wybierasz połączenie unikatowego designu, wysokiej jakości i atrakcyjnej ceny. Nasze plisy okienne (rolety plisowane) montujemy na terenie całego Szczecina. Jeśli potrzebujesz fachowego doradztwa przy wyborze lub montażu rolety plisowanej, skontaktuj się z nami. Specjaliści z Fabrollo w Szczecinie udzielą Ci profesjonalnego wsparcia na każdym etapie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: oprócz plis w naszym punkcie w Szczecinie oferujemy również: rolety dzień noc , rolety rzymskie oraz żaluzje drewniane.

Co warto wiedzieć:

Plisy standardowo montowane są w świetle szyby do listwy przyszybowej okna, dzięki czemu produkt nie wystają poza obrys ramy okiennej i nie ogranicza otwieralności skrzydła okiennego.

Rolety plisowane również można zamontować w sposób bezinwazyjny, na tzw. uchwytach haczykowych, zakładanych za ramę okna.

Po prawidłowo przeprowadzonym montażu plisy, okno nie traci gwarancji, gdyż jest ona montowana do listwy przyszybowej okna.

Plisa dzień-noc jest to plisa składająca się z dwóch tkanin, możemy na przykład wybrać jedną tkaninę zaciemniającą a drugą firankową bądź półprzezierną, dzięki czemu zwiększamy dodatkowo funkcjonalność naszej osłony okiennej.

Jak czyścić rolety plisowane:

Plisy można w prosty sposób wyczyścić na mokro w warunkach domowych, według instrukcji dostarczanej przez nas podczas montażu.