Rolety

dzień – noc
Szczecin

Rolety dzień noc – Fabrollo Szczecin

Wysokiej klasy rolety dzień-noc dostępne w Szczecinie są nowością na rynku. Cechą wyróżniającą ten produkt spośród wielu typów przesłon okiennych, jest tkanina składająca się z naprzemiennych pasów materiału zaciemniającego i przepuszczającego.

Daje nam to możliwość płynnej regulacji zaciemnieniem pomieszczenia. Uniwersalny charakter rolet materiałowych sprawia, że doskonale sprawdzą się one zarówno w ciągu dnia, jak i w nocy. W naszej ofercie posiadamy szeroką gamę materiałów, tkanin, kolorów i wzorów rolet dzień-noc, dzięki czemu jesteśmy przekonani, że każdy z Państwa wybierze idealną roletę do swoich wnętrz. Wielką zaletą tego typu przesłon jest fakt, że roleta dzień-noc doskonale prezentuje się zarówno w pomieszczeniach urządzonych w stylu klasycznym, jak i tam, gdzie w grę wchodzą nowoczesne aranżacje i trendy w dziedzinie dekoracji wnętrz. Jeśli zamieszkują Państwo Szczecin, oferujemy także montaż rolety materiałowej dzień-noc.

Co warto wiedzieć:

Montaż rolet dzień-noc w kasecie z prowadnicami przestrzennymi ( typ “C”) jest przeprowadzany bezinwazyjnie, całość jest przyklejana wysokiej jakości piankową taśmą dwustronnie klejącą.

Rolety dzień-noc wolnowiszące “mini” montuję się za pomocą uchwytów haczykowych (zakładanych na skrzydło okienne) dodatkowo podklejonych taśma dwustronnie klejącą.

Po prawidłowo przeprowadzonym montażu rolety, nawet w sposób inwazyjny – okno nie traci gwarancji, gdyż roleta jest montowana do listwy przyszybowej okna, jest to element wymienny.

Wybierając rolety dzień-noc w Szczecinie w kasecie z prowadnicami lub wolnowiszące należy pamiętać, że mogą one ograniczać otwieralność okna, w zależności od głębokości wnęki.

Jak czyścić rolety materiałowe:

Rolet dzień-noc nie powinno się czyścić na mokro, może to doprowadzić do zniekształcenia i/lub odbarwienia się tkaniny, lepszym i bezpieczniejszym rozwiązaniem jest czyszczenie suchą szmatką, odkurzaczem lub rolką do czyszczenia ubrań.