Rolety

materiałowe
Szczecin

Rolety materiałowe – Fabrollo Szczecin

Wysokiej jakości rolety materiałowe od lat zaliczają się do najchętniej wybieranych przesłon okiennych. Doskonale sprawdzają się w domach, mieszkaniach, a także biurach i pomieszczeniach komercyjnych. Bogactwo wzorów, różnorodna kolorystyka oraz łatwy montaż rolet materiałowych sprawiają, że w naszej szerokiej gamie produktów, każdy klient znajdzie idealne rolety dla siebie. W zależności od Państwa preferencji, oferujemy solidne rolety wolnowiszące lub w prowadnicy. Na terenie Szczecina oferujemy profesjonalny montaż rolet z materiału i pozostałych przesłon okiennych. Wybierając rolety materiałowe Fabrollo, wybierają Państwo najlepszą jakość oraz estetykę na najwyższym poziomie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą w zakresie rolet z materiału.

Co warto wiedzieć:

Montaż rolet w kasecie z prowadnicami przestrzennymi ( typ “C”) jest przeprowadzany bezinwazyjnie, całość jest przyklejana wysokiej jakości piankową taśmą dwustronnie klejącą.

Montaż rolet w kasecie z maskownicami płaskimi wygląda bardzo podobnie jak przy roletach przestrzennych, w zależności od profilu listwy przyszybowej okna, kaseta rolety może być przykręcona dodatkowo wkrętami w listwę przyszybową.

Rolety wolnowiszące “mini” montuję się za pomocą uchwytów haczykowych (zakładanych na skrzydło okienne) dodatkowo podklejonych taśma dwustronnie klejącą

Po prawidłowo przeprowadzonym montażu rolety, nawet w sposób inwazyjny – okno nie traci gwarancji, gdyż roleta jest montowana do listwy przyszybowej okna, jest to element wymienny.

Wybierając rolety w kasecie z prowadnicami lub rolety wolnowiszące należy pamiętać, że mogą one ograniczać otwieralność okna, w zależności od głębokości wnęki.

Jak czyścić rolety materiałowe:

Rolet materiałowych nie powinno się czyścić na mokro, może to doprowadzić do zniekształcenia i/lub odbarwienia się tkaniny, lepszym i bezpieczniejszym rozwiązaniem jest czyszczenie suchą szmatką, odkurzaczem lub rolką do czyszczenia ubrań.