Wyposażenie domu powinno być praktyczne i estetyczne. Najbardziej przydatne akcesoria muszą w końcu odpowiednio się prezentować, a podczas wyboru dekoracji często kierujemy się również ich przydatnością. Łączenie funkcjonalności i ładnego wyglądu ma miejsce szczególnie w przypadku dekoracji okiennych. Rolety, żaluzje czy plisy mają dla danej przestrzeni zarówno funkcjonalne, jak i estetyczne znaczenie. Widać to w ofercie naszego sklepu w Szczecinie, gdzie zajmujemy się sprzedażą oraz montażem rolet wewnętrznych, plis oraz żaluzji drewnianych i aluminiowych.

Nasze dekoracje okienne – dlaczego są funkcjonalne?

Oferujemy wyroby do aranżacji okien, które charakteryzują się takimi cechami jak:

  • wysoka wytrzymałość – będąca wynikiem stosowania dobrych gatunkowo materiałów, ich starannego łączenia i odpowiedniego przechowywania produktów,
  • nowoczesność – gwarantująca sprawne manewrowanie roletami, czyli ich płynne podnoszenie i opuszczanie,
  • uniwersalność – czego dowodem są rolety dzień-noc, świetnie sprawdzające się niezależnie od godziny,
  • różnorodność – dzięki której możesz dobrać idealne żaluzje do biura lub domowe moskitiery chroniące przed inwazją owadów.

Tworzymy rozwiązania dopasowane do niestandardowych okien, wystarczy wybrać rolety na wymiar. Dla każdego z produktów przeprowadzamy również profesjonalny montaż na terenie Szczecina i okolic.

Praktycznie i estetycznie

Nasze rolety materiałowe umilają widok za oknem. Ich różnorodne barwy i wzory urozmaicają najbardziej szary krajobraz. Jeśli chcesz zaczynać dzień pozytywnie, wybierz modele okienne wewnętrzne w żywych barwach. Do dziecięcego pokoju doskonale nadadzą się dekoracje w paski, kropki i inne wzory. W nowoczesnym salonie możesz wykorzystać żaluzje drewniane w ciemnej kolorystyce, podczas gdy w romantycznej sypialni przydadzą się zwiewne plisy.

Posiadamy również dyskretne moskitiery w sam raz do kuchni, salonu czy jadalni. Szeroka oferta motywów sprawia, że dopasujesz rolety materiałowe i żaluzje do indywidualnej wizji aranżacji. Skorzystaj z możliwości wyboru – zdecyduj się na funkcjonalne i estetyczne dopełnienie okna.

Rolety materiałowe na dużych oknach z długimi zasłonami.

Jak możesz się z nami skontaktować?

Wystarczy, że zadzwonisz albo odwiedzisz siedzibę Fabrollo w Szczecinie, gdzie znajdują się nasze rolety, żaluzje, plisy i moskitiery. Od razu poznasz również cennik. Inna opcja to wypełnienie formularza internetowego na stronie – dla tych, którzy chcą do nas napisać o niestandardowej porze dnia czy nocy. Zapraszamy!