Mieszkanie na parterze ma swoje zalety i wady. Do tych ostatnich na pewno należy mniej prywatności. Chcesz poznać sprawdzone sposoby na zasłonienie okien na najniższej kondygnacji w budynku? Zobacz nasze propozycje aranżacji, do których będziesz potrzebować rolet wewnętrznych, żaluzji lub plis.

Rolety – ochrona przed wścibskimi spojrzeniami

Jesteś w kuchni i nagle „czujesz” wzrok przechodniów pod blokiem? Jak najszybciej udaj się po rolety materiałowe. Do wyboru są różne modele, w tym egzemplarze dzień-noc, które odznaczają się możliwością dostosowania w zależności od pory dnia. Takie akcesoria składają się z dwóch warstw:

  • cienkiej,
  • i grubej.

Wystarczy je odpowiednio przesunąć, żeby uzyskać pełną ochronę lub jedynie lekkie zakrycie okna. W naszym salonie w Szczecinie zajmujemy się szyciem rolet na wymiar z tworzywa wybranego przez klienta. W ofercie znajdują się różnorakie kolory i bogate wzornictwo, co pozwala dopasować aranżację okienną do wystroju wnętrza. Polecamy wybór rolet wewnętrznych wolnowiszących do zasłaniania dużych przestrzeni. Modele na prowadnicy pasują natomiast do okien o niestandardowych kształtach. Ze względu na to, że są ściśle dopasowane do okna, pozwalają jeszcze lepiej zadbać o prywatność.

Żaluzje do zacienionych wnętrz

Korzystając z żaluzji, nie musisz rezygnować z dostępu do promieni słonecznych. Możesz ustawić listewki pod takim kątem, aby całość zapewniła poczucie prywatności oraz jednocześnie przepuszczała światło. To rozwiązanie w sam raz do okien z ekspozycją na północ, gdzie ilość promieni słonecznych wpadających do środka jest ograniczona. Ciekawym pomysłem są żaluzje drewniane. Dzięki wykorzystaniu tego naturalnego, ciepłego tworzywa ozdoba traci swój biurowy charakter, za to staje się ciepła i przytulna. Drewnianymi modelami warto udekorować sypialnię lub kuchnię.

Żaluzje Szczecin - Fabrollo.pl

Plisy – bardziej eleganckie niż rolety

Delikatne, a jednocześnie chroniące przed światłem – takie właśnie są plisy. Będą wyjątkową ozdobą każdego salonu. Są szczególnie polecane do okien o niestandardowych kształtach. Mogą przepuszczać światło lub je blokować, wszystko zależy od wybranego modelu. Montuje się je tylko w obrębie skrzydła, co umożliwia swobodne zamykanie i otwieranie okna.

Skorzystaj z porady ekspertów

W naszym salonie znajdziesz wieloraki asortyment do tworzenia aranżacji okiennych. Poznaj nasze wysokogatunkowe rolety dzień-noc, żaluzje, plisy oraz moskitiery. Do zapoznania się z ofertą i cennikiem zapraszamy klientów ze Szczecina i okolic. Na tych terenach realizujemy również usługę profesjonalnego montażu.