Sypialnia już prawie urządzona – wygodne łóżko, praktyczne szafki i kilka ozdób wystarczy, by zapanował w tym pomieszczeniu przytulny nastrój. Chcesz go podkreślić i przy okazji zadbać o dobry sen i prywatność? Bez rolet okiennych się nie obejdzie! To one staną się Twoim sprzymierzeńcem, gdy zapragniesz dłużej poleżeć pod kołdrą. Zobacz, jakie modele najlepiej odnajdą się w sypialni i będą idealnie odpowiadać na Twoje potrzeby.

Rolety zewnętrzne i aluminiowe – dla fanów całkowitych ciemności

Lubisz spać w pomieszczeniu, do którego nie wpada ani trochę światła? A może szczególnie dbasz o swoją prywatność? Wybierz modele, które nie przepuszczają promieni słonecznych. Sprawdzą się idealnie u osób pracujących na nocną zmianę, by w ciągu dnia mogły zaznać spoczynku, gdy dookoła jest całkiem ciemno. Do takiego rodzaju rolet okiennych należą te wykonane z aluminium. Ich zaletą jest łatwy i szybki montaż, który nie wymaga szczególnych przygotowań.

Większą inwestycję stanowią rolety zewnętrzne. Są one jeszcze bardziej skuteczne, a ponadto chronią przed włamaniem, ograniczają nie tylko nagrzewanie się pomieszczenia latem, ale też wychładzanie zimą. Dzięki nim działanie wiatru staje się mniej dotkliwe. Jeśli mieszkasz w Szczecinie lub okolicach, przyjedziemy do Ciebie pobrać wymiary i zamontujemy je.

Rolety dzień-noc – gdy pragniesz wpuścić nieco światła

Pełne ciemności Cię nie pociągają? Wybierz rolety dzień-noc, dzięki którym zachowasz prywatność wieczorem, a o poranku łagodnie obudzą Cię promienie słońca. Ten model został wykonany z tkaniny w naprzemiennie półprzezroczyste i nieprzepuszczające pasy. Za pomocą sznurków regulującym możesz dowolnie ustawić ich układ, dobierając adekwatną do pory dnia przejrzystość. Dzięki temu w Twojej sypialni zawsze jest pewna doza przyjemnego światła.

Rolety – uniwersalne rozwiązanie

Między całkowitym odcięciem od światła a dość dużą przepuszczalnością istnieją modele pośrednie, które równie skutecznie ograniczają ciekawe spojrzenia. Zaopatrujemy Szczecin – Prawobrzeże i okolice w rolety materiałowe, rzymskie, żaluzje drewniane i wiele więcej. Wykonujemy je na wymiar, dopasowując do Twoich potrzeb i możliwości. Nie zwlekaj – skontaktuj się z nami, byśmy mogli doradzić Ci w wyborze. Komfortowy sen i prywatność czekają!