Na wybór modelu rolety plisowanej wpływa wiele czynników, takich jak rozmiar naszego okna, kształt, wysokość jego osadzenia, czy rodzaj pomieszczenia, w którym będzie zamontowana plisa.

Posiadamy w naszej ofercie wiele modeli rolet plisowanych, dzięki czemu jesteśmy wstanie dostosować nasz produkt do prawie każdego okna

Modele oznaczone symbolem „A” przeznaczone są na okna poziome, jak możemy zobaczyć na zdjęciu, mamy tutaj szeroki wachlarz możliwości, od standardowych plis obsługiwanych rączką, poprzez modele sterowane sznurkiem, do takich o nietypowych kształtach bądź złożonych z dwóch różnych tkanin.

Modele oznaczone symbolem „D” dedykowane są oknom połaciowym (dachowym), możemy wykonać taką plisę z prowadnicami, co ograniczy dostęp światła po bokach, oraz ładnie się będzie komponować z oknem. Prowadnice dodatkowo przytrzymują całą plisę, aby ta pod własnym ciężarem się nie wybrzuszała. Kolejną opcją jest plisa bez prowadnic, wygląda ona delikatniej na oknie, posiada wbudowaną stalową linkę w gumowej otulinie, która tak jak w przypadku prowadnic nie pozwala na wybrzuszanie się pod własnym ciężarem.

Modele oznaczone symbolem „P” to tak zwane plafony, stosuję się je w sytuacji, gdy chcemy zasłonić świetlik w suficie, czy szklane sufity w ogrodzie zimowym.