Skoro najważniejsze targi branżowe już za nami, przewidywanie trendów w aranżacji wnętrz możemy podeprzeć na solidnych fundamentach. Jeśli nie wiecie jak urządzić swoje balkony i okna według najnowszych wytycznych, sprawdźcie, czym załoga Fabrollo inspiruje się, projektując na wymiar modne rolety, plisy czy żaluzje.

Najmodniejsze kolory nadchodzącego roku

Hermetyczna biel, muzealne szarości czy pomalowana na wyraźny kolor pojedyncza ściana odchodzą do przeszłości. W nadchodzącym 2019 roku prym będą wieść subtelne pastele – delikatny, przyprószony szarością róż czy błękit, a ponadto ciekawy kolor – nazwany karmelowym – Spiced Honey. Zauważalny będzie także zwrot w stronę ciepłych barw, które pokryją nasze ściany – odcienie pomarańczy, dojrzałej brzoskwini, moreli, czy wspomnianego już karmelu. Niezmiennie na podium pozostaną jednak soczyste kolory szmaragdu oraz granatu, które nawiązują do zainteresowania naturą i ekologią.

Inspiracja wprost z natury

Rok 2019 zdecydowanie należeć będzie do naturalnych, ekologicznych i biodegradowalnych rozwiązań. Dlatego też na naszych balkonach mile widziana będzie bujna roślinność, zawierająca różnego gatunku kwiaty, zawieszone na bawełnianym splocie oraz meble wykonane z plecionej wikliny, przykryte lnianymi lub bawełnianymi materiałami. Wszystko to wywodzi się z troski o naszą planetę, ale jak według najnowszych trendów wnętrzarskich zaprojektować okna?

Szczególnie polecamy do tego żaluzje drewniane, wykonane z prawdziwego i solidnego surowca, które są nie tylko modne, ale i bezpieczne dla środowiska. Wybierając materiały syntetyczne, warto zwrócić uwagę na niezawodne rolety rzymskie lub dzień noc, które dzięki swojej ponadczasowości, nigdy nie wyjdą z mody. Ponadto doskonałym rozwiązaniem przeznaczonym do niewysokich pomieszczeń są żaluzje pionowe. Taki rodzaj osłon okiennych optycznie wysmukli pokój i doda niezbędnej przestrzeni. Wszystkie wymienione propozycje warto oczywiście wybrać w pastelowych kolorach czy w wyrazistej zieleni, granacie lub dla zrównoważenia – w bieli. W naszym biurze projektowym w Szczecinie posiadamy szeroką paletę barw, wpisujących się w nadchodzące trendy.

Rolety, plisy i żaluzje na wymiar

Jeżeli aranżacja wnętrz nie jest Twoją mocną stroną – zaufaj fachowcom. Nasza ekipa Fabrollo wie jak dopasować żaluzje, rolety okienne, plisy czy moskitiery, aby były niezawodne oraz na czasie. Skontaktuj się z nami, a my zajmiemy się indywidualnym i niepowtarzalnym projektem na wymiar. Siedziba naszej firmy znajduje się w Szczecinie – działamy na terenie całego miasta, włączając Prawobrzeże i okolice.