Jedzenie w restauracji powinno być nie tylko ucztą dla podniebienia, ale również dla oczu. Profesjonalni restauratorzy doskonale wiedzą, że wygląd lokalu ma ogromne znaczenie. Dlatego do aranżacji wnętrz stosują wysokiej jakości wyposażenie o ponadczasowym wyglądzie. Do takich akcesoriów należą rolety z naszego sklepu w Szczecinie.

Aranżacja restauracji – dlaczego jest tak ważna?

Lokal gastronomiczny powinien być:

  • funkcjonalny – utrzymanie czystości nie powinno być problemem, inaczej pracownicy nie mogą pracować efektywnie;
  • urządzony wygodnie – aby klienci chcieli zostać w nim jak najdłużej;
  • estetyczny – tylko w ten sposób można zachęcić przechodniów do wejścia do środka.

Warto również wspomnieć o rosnącej roli mediów społecznościowych. Restauracja, która dobrze wygląda na zdjęciach, cieszy się większym zainteresowaniem w Internecie, co przekłada się na większą liczbę klientów w rzeczywistości.

Jakie rolety wybrać do restauracji

Jak wybierać rolety?

Dzięki roletom restauracja może spełniać wszystkie z wymienionych wyżej wymagań. Jak zatem dobierać te przysłony okienne?

  1. Warto zacząć od strony praktycznej. Należy zastanowić się, jak dużo światła powinno wpadać do środka. Jeżeli okna restauracji wychodzą na północ, wówczas lepiej wybrać przysłony okienne, dzięki którym w środku jest jasno, które jednocześnie chronią przed najbardziej ostrymi promieniami. Doskonałym rozwiązaniem są rolety dzień noc. Składają się z naprzemiennych pasów wykonanych z tkaniny zaciemniającej oraz przepuszczającej światło.
  2. Równie istotna jest estetyka. Rolety powinny dopełniać wygląd wnętrza. Ciemne kolory poleca się do wnętrz w nowoczesnym stylu. Z kolei jasne sprawdzają się do najbardziej klasycznych i eleganckich aranżacji. Chcąc stworzyć prawdziwie domową atmosferę w środku, warto postawić na pastelowe barwy takie jak beże.
  3. Wygoda i prostota działania. Obsługa naszych rolet, plisów i żaluzji nie sprawia dużych problemów, dlatego goście danej restauracji mogą samodzielnie je ustawić w dokładnie takiej konfiguracji, jaka najbardziej im odpowiada.
  4. Cena. Ten czynnik ma szczególne znaczenie dla lokali, które dopiero zaczynają swoją działalność. Kupując produkty bezpośrednio u producenta, można liczyć na niższą cenę.

Dużo lokali zwraca uwagę na kompleksowość oferty. Nasz sklep oferuje nie tylko przysłony okienne, ale również eksperckie doradztwo i szybki montaż zamówionych produktów w Szczecinie i pobliskich miejscowościach. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty wszystkich restauratorów, dla których ważna jest wysoka jakość, wygoda i zadowolenie ich gości.