Przysłony okienne takie jak rolety materiałowe są wybierane głównie ze względu na funkcjonalność. Choć dobrze się prezentują, to niewiele z nich jest odpowiednich do wykończenia eleganckiego salonu lub designerskiej sypialni. W takich aranżacjach o wiele lepiej sprawdzą się rolety rzymskie, jakie oferuje nasz sklep w Szczecinie. W rozmaitym asortymencie uwzględniliśmy również moskitiery, plisy i żaluzje. Przedstawiamy inspiracje, dzięki którym stworzysz wymarzoną aranżację z wykorzystaniem rolet rzymskich.

Dlaczego warto?

Na wstępie wypada pokrótce przedstawić zalety korzystania z tych przysłon okiennych. Nasze rolety rzymskie są:

  • eleganckie,
  • łatwe w czyszczeniu,
  • wykonane z wytrzymałych tkanin,
  • uniwersalne, ponieważ pasują do wystroju różnych wnętrz, a do tego można je łączyć z klasycznymi zasłonami czy firankami.

Te dekoracje okienne mają jeszcze jeden istotny atut – chronią przed nadmierną ilością promieni słonecznych, jednocześnie zapewniając jasność w pomieszczeniu. To złoty środek pomiędzy uniknięciem nagrzewania się pokoju a zapewnieniem właściwej dawki naturalnego światła.

Rolety materiałowe Szczecin

Żywa kolorystyka

Soczyste kolory pozwolą poczuć nadchodzące lato. Dekoracje wewnętrzne w nasyconych barwach wprowadzają do wnętrza więcej optymizmu. Dzięki takim dodatkom zyskasz motywację do działania. Polecamy wybór takich modeli do kuchni lub domowego biura. Kolorowe przysłony spodobają się również dzieciom. Pamiętaj, że takie ozdoby dominują w aranżacji, dlatego kolor ścian powinien być stonowany.

Geometryczne zabawy

Ten rodzaj rolet dodaje wnętrzu lekkości, dzięki czemu wydaje się ono większe. Efekt potęguje zastosowanie geometrycznych wzorów takich jak poziome lub pionowe pasy. Te pierwsze sprawią, że ściana będzie wyglądała na szerszą. Z kolei dzięki wzorom ułożonym wertykalnie w optyczny sposób zwiększysz odległość między podłogą a sufitem.

Rolety wewnętrzne Szczecin

Rolety rzymskie na salony

W eleganckich, klasycznie urządzonych wnętrzach najlepiej wyglądają dodatki okienne o równie szlachetnej kolorystyce. Odpowiednia będzie paleta składająca się z różnych odcieni beżowego, ciemnego złota lub czerwieni. Warto pokusić się o modele drapowane, które są niezwykle szykowne. Do ich wykonania należy koniecznie sięgnąć po materiały z najwyższej półki.

Zapraszamy do naszego sklepu – oferujemy nie tylko szeroki wybór dekoracji okiennych, ale również montaż w Szczecinie i okolicach. Warto skorzystać z profesjonalnego doradztwa naszych pracowników.