Gdy zaczyna się wiosna, nadchodzi czas na zmianę dekoracji wnętrz. Ma być bardziej kolorowo i radośnie, jako że na zewnątrz przyroda budzi się do życia. Odświeżenia potrzebują również okna, dla których być może poszukujesz rolet wewnętrznych i żaluzji w wiosennym stylu. Czym kierować się przy ich wyborze, żeby cieszyć się słońcem i urokami tej najpiękniejszej pory roku?

Więcej światła w środku

Wybierając rolety na wiosnę, warto postawić na modele wpuszczające do środka promienie słoneczne. Jeśli tęsknisz za słońcem i ciepłem, zapoznaj się z roletami dzień-noc lub rzymskimi. Są one delikatne i eleganckie, dzięki czemu przepuszczają światło oraz stanowią ozdobę wnętrza. Idealnie nadają się do niewielkich wnętrz, które potrzebują rozjaśnienia. Plisy i rolety materiałowe możemy poddać całkowitemu spersonalizowaniu, nadając im wygląd w pełni zgodny z życzeniem klienta. Wystarczy, że wskażesz lub dostarczysz nam odpowiednie materiały do naszego oddziału w Szczecinie.

Wiosna, ach to ty!

Kolory wiosny kojarzą się ze świeżością, radością i budzącą się do życia naturą. Są to barwy wschodzących kwiatów, błękitnego nieba czy słońca. Rolety i żaluzje okienne w wiosennym wydaniu posiadają jasną kolorystykę. Mogą to być pastelowe barwy lub bardziej zdecydowane kolory takie jak morski czy pistacjowy. Aranżacja zyska więcej energii, jeśli zastosujesz do niej wewnętrzne dekoracje w ciepłym odcieniu żółtego. Odwiedź nasz salon, aby zapoznać się z pełną kolorystyką, w jakiej wykonujemy również plisy i moskitiery.

Jakie wzornictwo?

Wiosenne wzory, jakimi warto ozdobić rolety na wymiar, to przede wszystkim kwiaty. Możesz wybrać wzór z:

  • dużych roślin,
  • drobną łączkę,
  • czy egzotyczne ornamenty z kwiatem wiśni lub bambusem.

Rolety na wymiar

Skorzystaj z pomocy ekspertów

W naszym sklepie uzyskasz profesjonalne doradztwo w doborze rolet, żaluzji, plis i moskitier. Wspólnie zadbamy o to, aby miały one nie tylko wiosenny charakter, ale żeby cechowały się również funkcjonalnością w zależności od tego, gdzie chcesz je umieścić. Do naszego salonu, gdzie można poznać również dokładny cennik naszych usług, zapraszamy klientów ze Szczecina i okolic.