Podczas urządzania domu możesz czuć się przytłoczony mnogością wzorów, kolorów i stylów. Czasem trudno zdecydować, czy dane połączenie się sprawdzi, zarówno wizualnie, jak i praktycznie. Oprawa okien nadaje pomieszczeniom charakteru, pełniąc tę samą funkcję, co łuki brwiowe w twarzy. To dzięki niej wprowadzisz nastrój lekkości, przyciemnisz pokój lub podkreślisz powagę otoczenia. Jak to zrobić za pomocą zasłon i rolet materiałowych? Czytaj dalej!

Robi się przytulnie!

Komfortowe wnętrza mają to do siebie, że chętnie w nich przebywamy. Modny styl scandi lub industrialny czasem są zbyt chłodne, by poczuć się w pełni, jak w domu. Warto dorzucić wtedy nieco miękkich tekstyliów w postaci poduch, koca czy zasłon. Posiadasz rolety okienne i wahasz się, czy dodatkowa ozdoba jest Ci w ogóle potrzebna? Zdecyduj się na nią, jeśli czujesz, że pomieszczenie jest zbyt zimne i puste.

W minimalistycznie urządzonych pokojach zasłona potrafi ograniczyć echo i złagodzić surowość. Tym samym nie zajmuje dużo miejsca, jak dodatkowy mebel, a więc nie zagraca przestrzeni. Zaletą tekstyliów okiennych jest również to, że łatwo zmienisz ich wzór za każdym razem, gdy tylko tego zapragniesz. Nadchodząca wiosna czy świąteczna okazja? Przebieraj w możliwościach!

Prywatność i komfort

Zasłony i rolety okienne – to połączenie jest nie tylko estetyczne, ale też bardzo praktyczne. Jeśli w ciągu dnia cenisz sobie jasność płynącą ze światła słonecznego, możesz zlecić nam zamontowanie rolet wewnętrznych – dzień-noc. Obsługujemy Szczecin i okolice. Dzięki temu będziesz korzystać z promieni słońca, ale też, gdy tylko zapragniesz zmiany klimatu, przyciemnisz pokój zasłonami. Wieczorami będziesz mieć pewność, że żadne odbijające się cienie nie będą widoczne z ulicy. Twoje poczucie prywatności i komfortu wzrośnie – gwarantujemy!

Łącz tradycję i nowoczesny styl

Zasłony i firanki od wielu lat królują na polskich oknach. Odkąd rolety materiałowe i żaluzje drewniane stały się popularne, wiszące na karniszach tekstylia są wypierane z naszych domów. Warto jednak powracać do tej tradycji i prezentować ją w nowych odsłonach, szczególnie że obecnie mamy dostęp do szerokiego asortymentu. Nowoczesne i proste rolety uzupełnione stylowymi materiałami to doskonałe połączenie. Przekonaj się i skorzystaj z oferty – odwiedź nas w Szczecinie! Jesteśmy niedaleko Prawobrzeża.